مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی سیم افشان برق

سیم برق دارای انواع مختلفی می باشد که یکی از آنها سیم افشان است در این باره باید توضیح داد این نوع سیم از تعداد زیادی رشته های نازک هدایت کننده برق ساخته می شود. بسیار انعطاف پذیر است جنس آن از مس بوده و هر چقدر نوع مس استفاده شده در تولید این محصول مرغوب تر باشد در کیفیت بیشتر محصول تولیدی تاثیر بسزایی دارد. این نوع سیم یکی از پرفروش این انواع سیم و کابل است که از عوامل اصلی فروش بالای آن انعطاف و مقاومت بالا به این محصول می باشد از این نوع سیم در تولید آلات موسیقی ابزارآلات صوتی و تصویری و کارهای ساختمانی بسیار استفاده می‌شود.شرکت تولیدی سیم افشان برق

همه چیز درباره انواع سیم افشان

همه چیز درباره انواع سیم افشان

سیم های افشان انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع هادی استفاده شده در آنها تقسیم می شوند: ۱_سیم افشان آلومینیومی ۲_سیم افشان مسی و۲_سیم افشان آلومینیومی با روکش مسی لازم به ذکر است سیم افشان مسی نسبت به موارد دیگر سیم افشان قیمت بالاتری دارد دسته بندی سیم های افشان با توجه ولتاژ نیز انجام می‌گیرد که سیم افشان با ولتاژ سیصدو پانصد از جمله آن است .

۱_سیم افشان مسی به سیم هایی که هادی آن از جنس فلز مس می‌باشدگفته می‌شود بهترین رسانای برق است با توجه به اینکه فلز مس از نظر فیزیکی و شیمیایی از دیگر فلزات برای استفاده در کابل برق مناسب تر است به همین دلیل در صنعت انتقال برق بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

سیم آلومینیومی از فلز آلومینیوم تهیه می‌شود از جمله دلایل تاثیر گذاری بالا این نوع از سیم در صنعت انتقال برق می توان به موارد ذیل توجه نمود:

۱_به دلیل آن که این محصول مقاومت الکتریکی بسیار بالایی دارد و امکان اکسید شدن در این نوع سیم بسیار پایین می باشد ۲_ در مجاورت دیگر فلزات مقاومت بالایی در این نوع سیم وجود داشته ۳_همین طور و تحمل فشار زیادی را می تواند داشته باشد.

۴_ قیمت مناسب این نوع سیم باعث شده از این نوع سیم در انتقال برق بسیار استفاده شود.

توزیع کننده انواع سیم افشان

توزیع کننده انواع سیم افشان

تولید سیم افشان در صنعت برق دارای تاریخ گسترده‌ای بوده و کشورمان ایران یکی از تولیدکنندگان با سابقه این محصول است که این موضوع باعث شده تا تجربیات شرکت های تولیدی سیم افشان در زمینه بالا بردن کیفیت این محصول به خوبی افزایش یابد.

مدیریت توزیع صحیح محصولات مانند توزیع سیم افشان دراین صنعت یکی از بخش‌های مهم و تاثیرگذار در رونق هرچه بهتر بازار صنعت الکترونیک بوده شرکت های تولید سیم وکابل از روش‌ها و ابزارهای پرکاربرد تری در زمینه توزیع هر چه بهتری مانند انعقاد قرارداد با شرکت های پیمانکاری در زمینه حمل و نقل کالا سود می برند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *