مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش سیم کابل صادراتی

شرکت پخش سیم کابل صادراتی انواع نمونه های محصول را با کیفیت استثنایی در اختیار مشتریان می گذارد به همین دلیل توانسته در بازارهای خارجی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند سیم و کابل هر دو برای انتقال جریان الکتریسیته استفاده می شوند و بر اساس شدت جریان در ولتاژهای مختلفی تولید می گردند.

تفاوت سیم با کابل چیست؟

تفاوت سیم با کابل چیست؟

هنگامی که روی هادی لخت آلومینیومی و مسی لایه ای عایق برای جلوگیری از برق کشی، برخورد فیزیکی، نشتی کشیده شود به آن سیم می گویند و هنگامی که روی چند سیم بخواهیم یک لایه عایق جداگانه بکشیم به آن کابل می گویند و این تنها تفاوت سیم یا کابل می باشد.

با توجه به تفاوت سیم و کابل که در بالا ذکر شد می توانیم تعریفی جداگانه از آن ها ارائه دهیم در واقع سیم یک هادی الکتریکی می باشد که به وسیله آن انرژی برق از یک مکان به مکان دیگر انتقال پیدا می کند و کابل از دو یا چند سیم تشکیل شده است که داخل غلافی محافظتی قرار گرفته اند.

سیم ها در انواع مختلفی مانند سیم مفتولی یا سیم تک لا، سیم نیمه افشان و سیم افشان تولید می شوند نمونه اول در سیم کشی توزیع کننده های برق، تابلوهای برق و تاسیساتی که به صورت ثابت هستند کاربرد دارد و نمونه دوم همان کاربرد های سیم مفتولی را دارد فقط هنگامی که باید انعطاف پذیری سیم بیشتر باشد به جای سیم مفتولی از سیم نیمه افشان استفاده می کنند نمونه سوم انعطاف پذیری بیشتر نسبت به دو نمونه دیگر دارد و برای سیم کشی ساختمان استفاده می گردد.

از انواع کابل ها می توان به کابل فشار ضعیف، کابل فشار قوی و متوسط اشاره کرد در واقع کابل ها بر اساس کاربردشان شکل، سطح مقطع هادی ها، تعداد، جنس و عایق های آن ها متفاوت می باشد و از قسمت های مختلف آن می توان به پوسته هادی، پوسته عایق، زره، پوسته فلزی، زره و غلاف اشاره کرد.

فروش انواع سیم کابل صادراتی

پخش انواع سیم
فروش انواع کابل وسیم

فروش انواع سیم کابل صادراتی به صورت آنلاین افزایش یافته است و مشتریان می توانند از سراسر کشور بدون وقفه در زمان و با کمترین هزینه محصول را تهیه کنند.

مزیت های فراوان انواع سیم و کابل باعث شده فروش آن ها افزایش یابد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • در ولتاژ های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید مطابق با شدت جریان الکتریسیته آن ها را انتخاب کنید.
  • تمام استاندارد های روز دنیا در ساخت آن ها رعایت شده است به همین دلیل فروش سیم کابل افزایش یافته است.
  • سیم های برق دارای رنگ بندی های متنوعی می باشند که این باعث شده تا برق کاران بتوانند به راحتی برق کشی های ساختمان را انجام دهند و محل اتصال انواع سیم ها را تشخیص دهند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *