مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده سیم افشان دو رشته

سیم افشان نوعی سیم با روکش مس و آلومینیوم آنیل است، این سیم یکی از سیم های مورد استفاده در صنعت است، در واقع این یک سیم رسانا تک رشته ای است و عایق آن مخلوطی از پلیمر PVC نوع C می باشد.
به صورت های دورشته ای یا چند رشته ای در بازار موجود هست که توسط مراکز فروش مختلفی به صورت عمده و به چندین طیق عرضه می شود.

فروش عمده سیم افشان دو رشته

مقایسه سیم افشان با سیم مفتولی

مقایسه سیم افشان با سیم مفتولی قبل از اینکه این دو سیم را با هم مقایسه کنیم بیاید هر کدام را به طور مجزا بررسی کنیم؛ سیم مفتول به معنای سیم پیچ خورده تابیده، هر چیزی پیچیده است.
اما در صنعت سیم و کابل، اصطلاح مفتول به گروهی از محصولات سیم و کابل گفته می شود که هادی آن ها بر اساس استاندارد ملی ایران یا استاندارد بین المللی هادی های نوع 1 یا تک سیم است و به سیم خشک نیز معروف است.
اگر قطر هر رشته از رشته ها و سیم های داخلی کابل بین 0.25 تا 0.5 میلی متر باشد به این نوع رسانا سیم پخش کننده یا سیم افشان گفته می شود.

حال تفاوت های سیم افشان با سیم مفتول با هم و مقایسه هر دو با هم:

  • سیم های افشان انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سیم خشک یا سیم ثابت دارند.
  • مقاومت الکتریکی هادی در سیم افشان از سیم مفتول بیشتر است، این تفاوت به دلیل وجود رشته های هادی با طول تاب بیشتر است که در هادی افشان مشهود است.
  • همچنین، کابل ها و سیم های مختلف ممکن است در جریان های مختلف به هم متصل شوند، کابل های سیم مفتول معمولاً از کابل های سیم افشان اتصال کمتری دارند.
  • کابل های افشان همان طور که گفتیم از رشته های مختلفی ساخته شده و انعطاف پذیری بالاتری دارند، بنابراین معمولاً از آن ها در مصارف صنعتی استفاده می شود.

خرید انواع سیم افشان

خرید انواع سیم افشان در هنگام خرید، علاوه بر قیمت، باید به سابقه خوب تولید کننده توجه کرد و استانداردهای مربوطه را در خرید رعایت کرد، فروش سیم افشان به چندین طریق مختلف در بازار انجام می گیرد، از جمله:

  • خرید سیم افشان از طریق مراکز فروش موجود در بازار که به روش حضوری می توانید اقدام کنید، ولی ممکن است کمی وقت گیر باشد.
  • خرید از شرکت ها و نمایندگی های فروش عمده انواع سیم افشان که در هر شهر و مرکز استانی موجود می باشد.
  • خرید انواع سیم افشان از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین فعال در این زمینه که بهترین نوع این سیم ها را با قیمتی ارزان تر از بازار و در کمترین زمان ممکن عرضه می کنند، که شما می توانید، خیلی راحت سفارش دهید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *